Preferujesz nowoczesny styl aranżacji wnętrz? Wprowadź go do swojej kuchni. Dzięki wymianie mebli, a nawet umiejętnemu doborowi dodatków i sprzętów możesz osiągnąć spektakularny efekt.

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się minimalizmem przełamanym za pomocą kontrastowych elementów. Nie pasują tam więc różnokolorowe porcelanowe figurki, klasyczne obrazy przedstawiające martwą naturę lub wiejski krajobraz.

Również elementy naszego wystroju stylizowane na starsze kłócą się z naturą nowoczesnego wnętrza. Co innego oryginalne akcesoria kuchenne lub wykonane z chromowanego metalu obudowy sprzętów AGD.

Wśród ciekawych akcesoriów można wymienić proste w swojej formie pojemniki na przyprawy, stojaki na noże czy też uchwyty na kuchenne ściereczki. Nowoczesność to więc połączenie prostych form z niebanalnymi i nienarzucającymi się dodatkami.

Jeśli planujemy przeprowadzić większy remont kuchni, możemy zdecydować się na położenie nowych kafelków. Efektownie będą prezentować się z pewnością duże, lśniące płytki, na przykład w kolorze czarnym – położone na ziemi i białe – na ścianach. Podczas remontu można również zainstalować oświetlenie ledowe pod szafkami – nie jest ono tylko praktyczne ale doda takż atrakcyjność wnętrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *